CK Boğaziçi
alt

Hakkımızda

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. hakkında İstanbul’un Avrupa Yakası'nda Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon müşterimize ‘görevli tedarik şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyoruz. Ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarımızla elektrik enerjisi satışı da yapıyoruz. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) dönüştürmenin yanı sıra bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir mağaza açılışına imza atarak sektörümüzden bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına girdik. 300'e yakın MİM noktamız ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahibiz. CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerimizde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümümüzü sürdürüyoruz.

CK Enerji Hakkında


Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücümüzle Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde 7,6 milyon elektrik tüketicisine hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış AŞ. şirketlerimizle enerji sektörüne yön veriyoruz. Hayatın her alanında siz müşterilerimizin yanında olmak için çalışırken “Her an sizinle” olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

CK Enerji Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren bir liderlik yaratmak ve bu liderliği sürdürülebilir kılmak.


Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Kalite Politikamız

CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak;


Müşteri Memnuniyeti Politikamız
Müşteri şikayetlerini ve memnuniyetsizlikleri;


ilkeleri doğrultusunda değerlendiriyor, çözüme kavuşturuluncaya ve müşteri memnuniyeti yeniden sağlanıncaya kadar takip ediyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Enerji Boğaziçi Elektrik olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;


ÜÇÜNCÜ TARAF BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

3. taraflarla herhangi bilgi alışverişi yapılmadan ve CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in sistemlerine erişmeden önce BGYS.FORM.004 Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi imzalanmış olmalıdır.

Sadece uygun yetkileri almış olan 3. taraf çalışanların CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in bilgi veya iletişim sistemlerine erişimi olmalıdır.CK Enerji Boğaziçi Elektrik dışından gelen bakım ve tamir çalışanlarının çalıştıkları şirketler ile CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in kontrollü bölgelerinde çalışma yapacaklarsa (veri merkezi, ana kumanda odası vb.) BGYS.FORM.004 Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi imzalanmış olmalıdır.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik isminin halka yayınlanacak dokümanlarda kullanılabilmesi için üçüncü tarafların uygun kişiler tarafından yetkilendirilmesi gerekmektedir.Sadece yetkilendirilmiş ve izin verilmiş tedarikçiler CK Enerji Boğaziçi Elektrik ile çalışmakta olduklarını veya yapmakta oldukları işin içeriğini 3. taraflara bildirebilirler.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in bilgilerine erişimi olan 3. taraf personel değişiklikleri derhal ilgili proje/sistem yöneticisine bildirilmelidir.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik tedarikçileri (bilgi ve bilgi varlıkları ile ilişkili) bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini korumadığı/koruyamadığı durumda derhal gerekli bilgi güvenliği önlemleri alınır ve BT Yardım Masası’na bildirmelidir.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik için yazılım geliştirme vb. hizmet geliştirmeleri yapan tedarikçiler CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in tüm politikalarına uymalıdır. Kuralların ihlali durumunda Kurumsal Bilgi Güvenliği Sözleşmesi ihlal hükümleri geçerli olacaktır.

Tanıtım Kataloğu

Faaliyet Raporları

Gayrimenkulun Enerjisi Raporları

Ticari Kalite Tabloları

Şikayet Özet Tabloları

Yenilenebilir Enerji Alımları

Şirketimizin 2017 yılı içerisinde yaptığı toplam Yenilenebilir Enerji Kaynakları (YEK) ödemesi 641.217.371 TL’dir.

Kalite Belgeleri

İnsan Kaynakları


Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Basın Odası

Teminat Mektubu


Duyurular
Bilgi Toplumu Hizmetleri

CKVWEBSRV02

Size özel marka indirimleri için tıklayın.

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI