CK Boğaziçi
Armut'tan 30 TL Temizlik İndirimi!
Yararlanmak istediğiniz markanın adını yazıp, 6255'e gönderin Hemen Başvur

Armut'tan 30 TL Temizlik İndirimi!

Fırsat Detayları

Fırsat kodunu almak için “ARMUT” yazıp 6255’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
Fırsat kodu ile aboneler Armut’tan satın alacakları ev temizliği hizmetinde 30 TL indirim fırsatından yararlanabilecekler. İndirim ev temizliği rezervasyonlarında hesaplanan fiyat üzerinden 30 TL olarak uygulanır. Düzenli ve abonelik ev temizliği seçimlerinde indirim tek seferlik olarak sadece ilk temizlik hizmetinde uygulanır, sonrasında tekrarlayan tüm temizlik hizmetleri normal fiyattan alınır.
Düzenli ve abonelik içeren ev temizliği seçimlerinde indirim tek seferlik olarak sadece ilk temizlik hizmetinde uygulanır, sonrasında tekrarlayan tüm temizlik hizmetleri normal fiyattan alınır.
Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Armut koşulları (kullanım, müsaitlik, hizmet bölgesi vb.) geçerlidir.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Enerji Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik fırsatı, diğer fırsatlarla birleştirilemez.
CK Enerji Boğaziçi Elektrik ve Armut kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın, hizmet, sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan CK Enerji Boğaziçi Elektrik sorumlu değildir.
Fırsat 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Kampanyadan sadece https://armut.com/indirim/ckelektrik adresinden kredi kartı ile yapılacak rezervasyonlarda faydalanılabilir. Bu adres harici bir adresten ya da mobil uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda kampanya geçerli değildir.
Kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için: destek@armut.comSıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak için, ilgili markanın adını yazıp 6255’e SMS göndererek fırsat kodunuzu alabilirsiniz.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com.tr/ckplusfirsatlardunyasi linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

CKVWEBSRV01

Abonelik ve ödeme işlemlerinizi kolayca yapmak için tıklayın.

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI