CK Boğaziçi
CK Enerji Boğaziçi Elektrik
CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi, CK Enerji Boğaziçi Elektrik’ten hizmet alan elektrik abonelerinin güncel borç bilgisi, ödenmiş fatura bilgisi ve varsa geçmiş borç bilgisini düzenli olarak SMS ile öğrenebildikleri bir servistir.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi ile ilgili detaylı bilgi almak için 08504955051 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

SERVİS İÇERİĞİ NEDİR?

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi 6222 kısa numarası üzerinden hizmet vermektedir.

Servis üyeliği gerçekleştiren abonelerimize düzenli olarak oluşan elektrik faturalarına istinaden aşağıdaki bilgiler SMS ile iletilecektir:


Mobil Bilgi Servisi ile servis üyeliği olmayan CK Enerji Boğaziçi Elektrik’ten hizmet alan elektrik aboneleri de istedikleri an 6222’ye “Fatura boşluk Abone numarası” yazıp göndererek borçları olup olmadığını sorgulayabilir ve mevcut borç tutarı ile son ödeme tarihi bilgisini öğrenebilirler.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Servis Üyeliği  için;

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi’ne SMS ile abone olmak ister iseniz cep telefonunuzdan 'ABONE yazıp bir boşluk bırakıp ABONE NUMARANIZI yazıp 6222’ye gönderebilirsiniz. CK Enerji Boğaziçi Elektrik resmi internet sayfası, bayileri ve müşteri hizmetleri aracılığı ile de servis üyelik talebinde bulunabilirsiniz. 

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi, aboneler iptal etmediği sürece devam etmektedir. Servisi iptal etmek için cep telefonunuzdan ‘IPTAL’ yazarak 6222 kısa numarasına SMS gönderebilirsiniz. 

Anlık Borç Sorgulama için;

Servise üye olmadan da fatura borç tutarı ve son ödeme tarihi bilginizi istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Fatura sorgulaması yapmak için cep telefonunuzdan ‘FATURA yazıp bir boşluk bırakıp ABONE NUMARANIZI yazıp 6222’ye gönderebilirsiniz.

ÜCRETLENDİRME NEDİR?

CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi tüm vergiler dâhil aylık 1 TL ile ücretlendirilir. CK Enerji Boğaziçi Elektrik Mobil Bilgi Servisi kapsamında yapılan her bir başarılı sorgulama da 1 TL ile ücretlendirilmektedir. Sunulan hizmete ilişkin ücret, abonesi olunan GSM operatörünün düzenleyeceği faturalar kanalıyla veya ön ödemeli hatlardan "TL/Kr" miktarı düşülerek tahsil edilmektedir.

Pronet’ten size özel
ilk 4 ay %50 İndirim!

CKPLUS FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL