CK Boğaziçi
CK Boğaziçi
alt

Hakkımızda

CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. hakkında CK Boğaziçi Elektrik, İstanbul’un Avrupa yakasında Türkiye genelinin yüzde 8’ine denk gelen yaklaşık 4,5 milyon aboneye ‘Görevli Tedarik Şirketi’ sıfatıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından onaylanan perakende satış tarifeleri üzerinden hizmet veriyor. Şirket ayrıca bölge sınırlaması olmaksızın serbest tüketici niteliğine sahip tüketicilerle ikili anlaşma yaparak indirimli tarife ve fayda kampanyalarıyla elektrik enerjisi satışı da yapabiliyor. Eski dönem fatura tahsilat noktalarını kurumsal dönüşümle birlikte Müşteri İşlem Merkezleri’ne (MİM) çeviren şirket, bu dönüşümün başladığı 2015 yılının Mart ayından itibaren her üç günde bir mağaza açılışına imza atıp kendi sektöründen bağımsız olarak ‘kapsama alanı en hızlı büyüyen perakende firmaları’ arasına da girdi. 250’yi aşan MİM noktası ile Türkiye’nin en yaygın enerji perakende kanalına sahip olan CK Boğaziçi Elektrik, perakende elektrik satışı ve sonrasındaki faaliyetlerinde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla devamlı çalışarak değişim ve dönüşümünü sürdürüyor. www.ckbogazici.com.tr

CK Enerji hakkında Yılda 38 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücümüzle Türkiye’nin üç bölgesinde, yedi ilde elektrik tüketicilerine hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki CK Enerji Ortaklığı Toptan Elektrik Satışı A.Ş., CK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., CK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ve CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. şirketlerimizle enerji sektörüne yön veriyoruz. Hayatın her alanında müşterilerimizin yanında olmak için çalışırken 7,6 milyon müşterimizle ”Hayatın Enerjisi” olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

CK Boğaziçi Elektrik, müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşımla; kolay erişilebilen, kaliteli, ayrıcalıklı ve uçtan uca hizmet deneyimi sunar ve geliştirir.

Vizyonumuz

Perakende elektrik sektörüne yön veren bir liderlik yaratmak ve bu liderliği sürdürülebilir kılmak.

Bilgi Güvenliği Politikamız

CK Boğaziçi Elektrik perakende Satış A.Ş. olarak Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz çerçevesinde;

taahhüt ederiz.

Kurumsal Sorumluluk İlkelerimiz

Yönetim Kurulu

Faaliyet Raporları

Ticari Kalite Tabloları

Kalite Belgeleri

İnsan Kaynakları

Şirketimiz, Türk enerji sektöründe elektrik dağıtım ve ticareti alanındaki lider konumuyla iş sağlığına ve güvenliğine azami önem göstererek kalite standartlarına uygun bir çalışma ortamı yaratıyor. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vererek insan gücünü, etkin ve verimli şekilde kullanabilmek için sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz.

İnsan Kaynakları

Basın Odası

Memnuniyet Anketi

FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL