CK Boğaziçi
CK Boğaziçi
150 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim!

Hemen Fırsatı Yakala!

ABONE NUMARANIZ
reCAPTCHA kutusunu işaretleyiniz.
Fırsat kodunuz bu alanda görüntülenecektir.

150 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim!

Bu fırsat, 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.!! Fırsat kodu ile abonelere, Happy.com.tr üzerinden yapılan 150 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim uygulanacaktır.!! Fırsat kodu, sepet sayfasındaki “Kupon Kodu Kullan” alanına girilerek kullanılabilir!! Fırsattan yararlanabilmek için www.happy.com.tr web sitesinde üyelik girişi yapılması gerekmektedir. !! Her abone fırsattan 1 defa yararlanabilir.!! Fırsat kodu tek kullanımlıktır. !! CK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.!! Fırsat koşullarında, CK Boğaziçi Elektrik ve Happy.com.tr değişiklik yapma hakkını saklı tutar.!!

Fırsat Detayları

Bu fırsat, 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
Fırsat kodu ile abonelere, Happy.com.tr üzerinden yapılan 150 TL üzeri alışverişe 15 TL indirim uygulanacaktır.
Fırsat kodu, sepet sayfasındaki “Kupon Kodu Kullan” alanına girilerek kullanılabilir
Fırsattan yararlanabilmek için www.happy.com.tr web sitesinde üyelik girişi yapılması gerekmektedir.
Her abone fırsattan 1 defa yararlanabilir.
Fırsat kodu tek kullanımlıktır.
CK Boğaziçi Elektrik Fırsatlar Dünyası kampanyalarından, CK Boğaziçi Elektrik'e borcu olmayan ve sözleşmesi devam eden aboneler yararlanabileceklerdir.
Fırsat koşullarında, CK Boğaziçi Elektrik ve Happy.com.tr değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Sıkça Sorulan Sorular

Tüm fırsatlardan yararlanmak  için, abone numaranızı ve ‘hemen başvurun’  ekranında gördüğünüz güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsat kodlarını almak ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Her fırsat için fırsattan yararlanma koşulları farklıdır. http://www.ckbogazici.com/firsat linkinde yer alan fırsat detayları butonunu tıklayarak her fırsatın kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Fırsatlar Dünyası’ndaki markalar siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel marka fırsatlarını takip etmek için web sitemizi düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Memnuniyet Anketi

FIRSATLAR DÜNYASI

TIKLA ABONE OL